Racing Ultimate Free

Araba Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 49.3 MB
  • Version 1.7
  • Dil İngilizce
  • Firma Dream-Up
Zorlu yarış parkurlarında sürüş yeteneklerinizi test edeceğiniz ve kendinizi kanıtlayabileceğiniz harika bir yarış oyunudur.

Zorlu yarış parkurlarında sürüş yeteneklerinizi test edeceğiniz ve kendinizi kanıtlayabileceğiniz harika bir yarış oyunudur.

Ücretsiz olarak iOS cihazlarınıza yükleyerek oynayabileceğiniz oyunda engebeli parkurlarda rakiplerinizi geçerek yarışın kazananı olmaya çalışacaksınız. Ayrıca yol boyunca para ve nitroları toplamayı unutmayın. Nitrolar ile aracınızı hızlandırabilir, paralar ile aracınızı yükseltebilirsiniz.

İnanılmaz sürüş ve gerçeklik hissi uyandıran oyunda aracınızı dilerseniz iç kamera dilerseniz de dış kamera açısından görebilir ve yönetebilirsiniz. Seçim sizin. Ben acemiyim diyorsanız kendinizi geliştirebileceğiniz "Eğitim Modu"nu seçebilirsiniz. Oldukça kolay kontrol mekanizmasına sahip oyunu ekranda bulunan butonlardan yönetebilir, cihazınızı sağa veya sola eğerek aracınıza yön verebilirsiniz.

Hız, adrenalin seviyorum diyorsanız Racing Ultimate Free oyunu tam size göre. 10 mükemmel spor arabadan dilediğinizi seçerek pistlerin tozunu attırabilirsiniz.

Racing Ultimate Free indir
DİĞER SÜRÜMLER